Veiling Historische Tuin

Folklore

Iedere laatste zaterdag van de maand kan iedereen weer ouderwets planten en bloemen inkopen op onze veilingklok. Vanaf 15.00 uur gaat de veilingmeester weer proberen alles aan de man te brengen. Tijdens het Aalsmeer Flower Festival op 17 en 18 juni vinden extra veilingsessies plaats om 14.00 uur.

In de prachtige veilingruimte doet de uit de dertiger jaren stammende ‘Jugendstil’ veilingklok van de vroegere Aalsmeerse veiling ‘Bloemenlust’ weer perfect dienst. Hier vinden iedere laatste zaterdag van de maanden april t/m september veilingen plaats en kunt ‘bij afslag’ een bos bloemen, een kamer- of tuinplant kopen.

Voor groepen kunnen speciale veilingsessies georganiseerd worden. Ook is het veilinggebouw bijzonder geschikt voor presentaties en ontvangsten. In het seizoen – van half april tot half oktober – wordt er iedere laatste zaterdag van de maand om 15.00 uur voor individuele bezoekers geveild.

Wanneer?

Dag Van Tot Toelichting
Zaterdag 24 juni 2017 15:00
Zaterdag 29 juli 2017 15:00
Zaterdag 26 augustus 2017 15:00
Zaterdag 30 september 2017 15:00
Zaterdag 28 oktober 2017 15:00

Contactgegevens

Praamplein Model.NdtrcItem.HouseNumber
1431 CW, Aalsmeer